Sıkça Sorulan Sorular

1. Sistem Nedir?

Getir Stock Premium Görsel İndirme Sitesi

Getir Stock ile premium görselleri daha uygun ve kolay bir şekilde satın alma imkanı sunmaktadır. Bir platfoma bağlı kalmak yerine bir çok premium görsel platformunu  tek bir paket halinde alma imkanı sunarken yüksek ücretler ödemenizi de engellemiş olmaktadır. Uygun fiyatlarla premium görseller indirme imkanı sunmaktadır. Getir stock bir platforma bağlı değildir. Bu nedenle ürün yelpazesi oldukça geniştir. Dilediğiniz görseli sistemde url şeklinde aratabilir eğer arşivde var ise hemen indirebilirsiniz ve arşivide bulunmayan görselleri talep edebilirsiniz.Talep edilen görseller maksimum 15 dakika içerisinde sisteme eklenmektedir.

2. Nasıl Çalışır?

Getir Stock platformumuza üye olmanızın ardından  size uygun olan Premium Üyelik veya Kredili paketlerden herhangi birini satın almanız gerekmektedir. Satın alındıktan sonra size tanınan günlük indirme limitleri doğrultusunda dilediğiniz görseli müşteri paneli kısmından ilgili servisler kısmında aratabilirsiniz .  Aratmış olduğunuz görseller sistem arşivinde var ise hemen indirebilirsiniz. Sistemde olmayan görseller talep edildikten yaklaşık 15 dakika içinde eklenmektedir.Siz talep ettikçe büyüyoruz. Getir stock her gün binlerce yeni görsel eklenmetedir. Bu sayede çoğu premium görselleri anında indirme imkanınız bulunmaktadır.

3. Bir Dosya Nasıl İndirilir?

Getir Stock Platformuna  ilk olarak kayıt yapmış ve belirtilen üyelik paketleri veya kredili paketlerden  satın aldıktan sonra ilgili  müşteri paneli kısmında servisler bölümünde ilgili görsel ait url aratabilir eğer aratılan url sistem arşivinde bulunuyorsa  hemen indirebilirsiniz. Eğer sistemde bulunmuyor ise talep verebilir ve verilen talep 15 dk içinde sisteme eklenmektedir. Sisteme talep etmiş oldğunuz görseller eklendiğinde bildirim olarak size iletilmektedir. Daha sonra talep edilen görseli sisteme eklendikten sonra hemen indirebilirsiniz.

4. Kredi Sistemi Nasıl Çalışır?

Premium üyelik almak istemeyen veya premium üyelik günlük indirme limiti dolmuş olan kullanıcılarımız kredili paketlerimizi satın alarak hak tanınmış olan indirme limitleri doğrultusunda sistemden servisler kısmında ilgili servisden premium görsellerini indirebilirler.

5. Premium Üyelik Avantajları Nelerdir?

Premimum üyelikler birçok premium görsel indirme sitesinde bulunan içerikleri tek paket satın alarak uygun ve kaliteli görsellere sahip olabilirsiniz . Bir platforma bağlı kalmadan bir çok platformdan faydalanma imkanı kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra almış olduğunuz paketlerin herhangi bir görsel indirme sitesi paketlerin sadece 1 tanesinin fiyatından çok çok ucuza sahip olmanın yanında minimum 3 veya daha fazla platforma sahip olabilirsiniz.

6. İade Koşulları

Herhangi bir teknik nedenden dolayı birden fazla premium görsel üyelik paketi alımı sırasında yaşanan hatalardan dolayı iade söz konusudur. Fakat sadece bir ürün ve bir üyelik satın alınmasından sonra iade şartları söz konusu değildir.